Product was successfully added to your shopping cart.

0590 388 10 POMOČ PRI NAKUPU

0item(s)

Vaša košarica je prazna

V Bretaniji se te dni odvija kolesarski teden. Gp De Plouay je prireditev, kjer se poleg moške in ženske world tour dirke odvijajo tudi rekreativne dirke za ostale kategorije tako na cesti kot na velodromu.

Preberi več

Vse kolesarje in prav tako njihove navijače vabimo, da se po maratonu prepustijo našim ProAction maserjem!

Preberi več

V Baskiji se je danes pričela dirka, ki je nova v World Tour koledarju.Že Prva etapa dirke Emakummen Bira je poskrbela za precejšnjo selekcijo. Slavila je Stultiens Sabrina pred Brennauer Liso.

Preberi več
20. 05. 2018 11.32 By urednik urednik kolesarstvo, cycling, sport, dirka, btc, Novice Dogodki Uspehi naših strank
Zdesetkana ekipa BTC City Ljubljana je danes v postavi Lechner, Radotić, Boogaard, Iakovenko in Bujak nastopila na ženski izvedbi dirke Po Flandriji. Res pravi spektakel in že tako zahtevno in živčno traso dirke je ponovno otežil dež in temperature med 6 in 8 stopinj.

V enem od začetnih pobegov je sodelovala Boogaardova, kar jo je tudi stalo stika s skupino pozneje. Iakovenkova, je bila skupaj z Bujakovo še v glavnini vendar pa je bila na žalost ponovno vpletena v hud padec. Na njeno srečo jo je najbolj skupila le njena čelada. Ekipa je največ pričakovala od Bujakove, ki pa je bila 3 x vpletena posredno v padce, kar ji je pobralo veliko moči pri lovljenju vodilnih. Na koncu je osvojila 28.mesto, kar je nekoliko manj od njenih pričakovanj, vendar na podlagi vsega videnega lahko rečemo, da je na koncu dosegla svoj maksimum.

Rezultati:

1. Anna van der Bregen (Boels Dolmans) 4:08:46

2. Amy Pieters + 1:08

3. Annemiek Van Vleuten (Mitchelton Scott) + 1:08

28. Eugenia Bujak (BTC City Ljubljana) + 1:48

2. 04. 2018 02.49 By urednik urednik kolesarstvo, cycling, sport, dirka, Novice Dogodki Uspehi naših strank
Danes so članice ekipe BTC City Ljubljana v Italiji končale tretjo dirko v seriji ženskega WorldToura. Ženska kolesarska elita je v Cittigliu startala 131 km dolgo dirko Trofeo Alfredo Binda.Preberi več